"

Komplexní fyzická příprava pro jezdce na dračích lodích

02. 06. 2017 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Dostaneme Tě do formy!

To je motto brněnského centra SPINNING & FITNESS, které bylo založeno v roce 2000 a od roku 2010 poskytuje zázemí pro celoroční sportovní přípravu jezdců na dračích lodích.

Základem je sestavení silových a kondičních tréninků pro potřeby jednotlivých závodníků nebo skupinové lekce pro celé týmy v podobě sálových lekcí typu SPINNINGTRX, PUMP FX, TABATA, CORE, KRUHOVÝCH TRÉNINKŮ a dalších. Samozřejmostí je pak vytvoření jídelníčku na míru každému jezdci.

SPINNING, POSILOVNA, SÁLOVÉ LEKCE A EMS

Na stánku SPINNING & FITNESS si budete moci v sobotu zjistit veškeré informace o osobním tréninku či zimní přípravě pro celou vaši posádku. Navíc si budete moci přímo na místě na přístroji Inbody změřit poměr vody, svalů a tuků ve vašem těle - což jsou základní informace pro nastavení správného aerobního a anaerobního tréninku, díky kterému dosáhnete svých vytčených cílů. 

SPINNING & FITNESS, centrum zdravého pohybu a fyzické kondice najdete na ulici Kounicova 20 v Brně.  
www.spinningafitness.cz

 

MATRIX GYM představí závodníkům cvičení EMS

Díky EMS cvičení procvičíte za 20 minut 95 % svalů a připravíte se tak na jízdu na dračí lodi

"Pomocí tréninku na přístroji MIHA – BODYTEC s osobním trenérem, kdy jeden 20 minutový trénink vám pomůže udržet aktivní svalovou hmotu v kondici minimálně na týden -  podpoříte nárůst síly celého těla, kompenzujete jednostrannou zátěž z dračích lodí a odstraníte bolesti zad", slibuje Bořivoj "Bob" Drastich z MATRIX GYMU.

MATRIX GYM je další provozovnou společnosti provozující také centrum SPINNING & FITNESS. Na Brněnském festivalu dračích lodí budete moci všechny informace zjistit přímo od Bořivoje "Boba" Drastich, majitele obou provozoven a také nadšeného dragona ;-)

MATRIX GYM najdete na Třídě kapitána Jaroše 28 v Brně. www.matrixgym.cz


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI