"

Proč se doplňky stravy značky Akuna řadí na špičku v oboru wellness?

07. 06. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Akuna bude na Brněnském festivalu dračích lodí

Akuna je česko-kanadská mezinárodní společnost založená v roce 1999. Její produkty se řadí na samotnou špičku v oboru wellness, což dokazují i četná ocenění. Stěžejní produkty Akuny jsou zaregistrovány na kanadském Ministerstvu zdravotnictví jako přírodní léčivé produkty. Akuna má vlastní vědeckou radu, složenou z předních světových odborníků z oblasti jak klasické medicíny, naturopatie, tak i přírodní medicíny. Nabízí ucelenou řadu doplňků stravy na optimalizaci zdraví, kvalitu života, zdravé stárnutí, vitalitu, detoxikaci organismu, kvalitní výživu a zdravý životní styl.

Co Akuna připravuje na Brněnský festival dračích lodí? Na to jsme se zeptali nezávislé poradkyně společnosti Akuna - paní Barbory Havlíčkové-Vaňkové.

Paní Vaňková, proč se Akuna rozhodla prezentovat v rámci závodů dračích lodí?

Při seznámení a navázání spolupráce s firmou Torsen Sports jsme se společně rozhodli připravit na festivalu dračích lodí stánek, kde bychom rádi oslovili a předali široké veřejnosti informace o portfoliu společnosti Akuna.

Dračí lodě však nejsou prvním sportem, který se rozhodla vaše společnost podporovat. Kde můžeme ještě logo Akuna vidět?

Akuna za dobu svého působení podpořila mnoho sportovních odvětví, jako například tenis, běh, hokej, kulturistiku, hloubkové potápění, dokonce i parašutismus a mnoho dalších. S produkty společnosti je spokojena velká řada sportovců. Jedním z našich poslední velkých nadšenců a propagátorů je například Adam Mendrek, český badmintonista.

Nabízí se samozřejmě otázka: Proč by si měl člověk – sportovec – pořídit výrobky vaší společnosti?

Produkty naší společnosti vynikají oproti konkurenčním výrobkům velmi vysokou kvalitou a unikátním složením. Jejich užívání je bezpečné. Jsou maximálně a rychle vstřebatelné, v tekuté formě a jejich obalový materiál je sklo. Naše produkty jsou určeny pro všechny věkové skupiny.

Můžete našim čtenářům představit nějaký bestseller mezi výrobky Akuna?

Jednoznačně tím produktem je Alveo. Jedná se o unikátní rostlinné tonikum, které svým složením organismus vyčistí, seřídí a zharmonizuje na buněčné úrovni.Proč jste se vy osobně rozhodla spolupracovat s Akunou?

Velmi dlouho jsem hledala cesty, jak vyřešit své a rodinné zdravotní problémy. Po dlouhém pátrání a bezvýsledném navštěvování lékařů a léčitelů nám až tyto produkty pomohly zachránit zdraví. Kamarádka mě také vzala na jednu z akcí pořádaných Akunou, kde jsem se dozvěděla další přednosti firmy a bylo rozhodnuto.

V situaci, kdy mám možnost podělit se o své osobní poznatky s ostatními lidmi, se vždy zmiňuji, že pro mě Akuna léčí nejen tělo ale také duši.

Když jsem se k informacím dostala, měla jsem velmi stresující zaměstnání jako vedoucí prodejny, a starali jsme se o maminku, která umírala na rakovinu. Díky spolupráci s Akunou a lidem, které jsem díky ní poznala, jsem měla sílu toto zaměstnání opustit a mít čas prožít poslední chvíle s maminkou, což by při mé bývalé práci nebylo možné. Toto je pro mě velký motor, proč tuto osvětu dělám.

Uvědomila jsem si, co Akuna nabízí, že zde mám zpětnou vazbu, a můžu lidem pomoci předejít tomu, aby neviděli umírat své nejblížší předčasně. Aby pochopili, že preventovat kvalitně své zdraví má obrovský smysl.

Jaké příležitosti tato spolupráce nabízí?

Je zde spousta možností.. podnikání s Akunou je obrovská šance. Lidé, kteří ji využily, mluví o ní jako o své životní šanci. Člověk dělá něco pro sebe a své blízké, pomáhá ostatním, tvoří nová přátelství s lidmi, které by jinak neměl možnost potkat.

Zároveň nabízí možnost získat finanční nezávislost, nadstandardní příjem a možnost vytvořit si rentu, která je dědičná. Podnikání nevyžaduje vstupní kapitál ani žádné speciální vzdělání či dlouhodobou přípravu. Je snadné začít ihned. Výši odměny, pracovní tempo a nasazení si určuje každý sám.

V neposlední řadě je to také možnost kvalitního osobního růstu.

Dnešním a také chvályhodným trendem zaměstnavatelů je to, že připravují pro své zaměstnance teambuildingové aktivity. Jde tímto trendem i Akuna?

Určitě – sama jsem se zúčastnila mnoha aktivit a několika teambildingů a věřím, že naše nové propojení s dračími loděmi přinese ještě spoustu zajímavých aktivit. 

A samozřejmě budeme také v Brně závodit na dračích lodích!

Náš FUN tým bude sestaven z poradců, pracovníků, zákazníků a přátel společnosti ;-)


Děkuji Vám za rozhovor... uvidíme se v Brně na dračích lodích! 


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI