"

Výsledky 10DL z Brněnského festivalu dračích lodí 2019

09. 06. 2019 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Brněnský festival dračích lodí 2019                        

Malé dračí lodě / sobota 8.6. 2019

200 m                        

200 metrů - FIREMNÍ LIGA dračích lodí

pořadí     tým     čas
1.   TURBODRACI SIEMENS   00:55,150
2.   Áčko - Hestego   00:56,220
3.   Thermo Fisher Scientific   00:59,230
4.   Calibra   01:01,700
5.   Covetrus   01:01,810
6.   Farmina   01:12,870
         

200 metrů - kategorie 10DL FUN

pořadí   tým   čas
1.   Fresh Dragons   00:52,700
2.   KaBrňáci   00:56,880
3.   Combatants   00:57,590
4.   Polní draci   00:59,810
5.   Ranní drak A   DNS
6.   Ranní drak 1   DNS
         

200 metrů - kategorie 10DL WOMEN

pořadí   tým   čas
1   Dragonclub Brno 2   00:54,250
2   Rebelky Prostějov z.s   00:57,690
3   Žíznivé saně   00:59,600
4   AZUMA Dragons   00:58,820
5   Dragonclub Brno 1   00:59,140
6   Dračice z Pryglu   01:01,220
7   VSJ Women    01:00,830
8   Zdravá výživa    01:02,510
9   Áčko   01:10,060
         

200 metrů - kategorie 10DL OPEN

pořadí   tým   čas
1   Dragonclub Brno 1   00:48,810
2   Brněnští Draci   00:49,300
3   Žíznivé saně   00:50,480
4   Zdravá výživa    00:54,690
5   AZUMA Dragons   00:53,390
6   SEREPES   00:54,690
7   Klacci   00:55,860
8   Veteráni Brno  +  Veteráni Brno 70+   00:56,250
         

200 metrů - kategorie 10DL MIX

pořadí   tým   čas
1   Dragonclub Brno 1   00:49,950
2   Draci z Pryglu   00:51,200
3   DRACO COR    00:52,490
4   AZUMA Dragons   00:53,080
5   Žíznivé saně   00:51,880
6   Brněnští Draci   00:53,820
7   Dragonclub Brno 2   00:53,890
8   SEREPES   00:56,030
9   No a Né    00:53,270
10   KOTVY Kvasice   00:53,960
11   Leviathan Dragons   00:54,070
12   Zdravá výživa    00:54,600
13   Veteráni Brno  +  Veteráni Brno 70+   00:56,600
14   Czechbeast gym Opava    00:57,660
15   Draci Bystrc   00:57,720
16   Klacci   00:59,740

 

1000 m

1 km - FIREMNÍ LIGA dračích lodí

pořadí     tým     čas
1.   TURBODRACI SIEMENS   05:59,200
2.   Thermo Fisher Scientific   06:08,930
3.   Áčko - Hestego   06:27,550
4.   Covetrus   06:50,170
         
         
         

1 km - kategorie 10DL FUN

pořadí   tým   čas
1.   Fresh Dragons   05:40,560
2.   KaBrňáci   06:06,900
3.   Ranní drak A   06:28,570
4.   Polní draci   06:42,330
5.   Ranní drak 1   06:50,670
6.   Combatants   06:56,680
         

1 km - kategorie 10DL WOMEN

pořadí   tým   čas
1   Dragonclub Brno 2   05:36,430
2   Žíznivé saně   05:54,580
3   Rebelky Prostějov z.s   06:04,260
4   Dragonclub Brno 1   06:09,210
5   Dračice z Pryglu   06:11,650
6   AZUMA Dragons   06:13,500
7   VSJ Women    06:16,930
8   Áčko   07:22,300
9        
         

1 km - kategorie 10DL OPEN

pořadí   tým   čas
1   Dragonclub Brno 1   05:14,530
2   Žíznivé saně   05:18,180
3   AZUMA Dragons   05:36,160
4   Brněnští Draci   05:45,900
5   SEREPES - MIX   05:46,280
6   Klacci   06:01,600
7   Veteráni Brno  +  Veteráni Brno 70+   06:02,380
8   Zdravá výživa    06:23,220
         

1 km -  kategorie 10DL MIX

pořadí   tým   čas
1   Dragonclub Brno 1   05:18,250
2   Draci z Pryglu   05:27,740
3   AZUMA Dragons   05:27,910
4   Žíznivé saně   05:31,060
5   KOTVY Kvasice   05:32,990
6   Dragonclub Brno 2   05:33,560
7   Brněnští Draci   05:34,190
8   DRACO COR    05:37,570
9   Leviathan Dragons   05:42,540
10   Zdravá výživa    05:43,740
11   SEREPES - OPEN   05:45,900
12   No a Né    05:51,530
13   Veteráni Brno  +  Veteráni Brno 70+   05:51,560
14   Klacci   06:08,760
15   Czechbeast gym Opava    06:11,230
16   Draci Bystrc   06:19,650

 

VÝSLEDKY 20DL - Velké dračí lodě / neděle 9.6. 2019 ZDE


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI