"

OPEL a NISSAN z BSAuto míří na XIII. Pálavský festival dračích lodí

09. 07. 2018 , aktualizace: 12. 07. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

BSAuto podporuje v roce 2018 závody dračích lodí

Společnost BSAuto byla založena v roce 1996 v Brně. Již od začátku byla společnost BSAuto autorizovaným dealerem Opel. Později BSAuto obdržela autorizaci pro prodej a servis vozů Chevrolet, Saab a Nissan. V současné době má společnost BSAuto tři pobočky, jednu v Brně na Veslařské ulici, druhou v Praze 5 Motole na ulici Plzeňské a třetí v Průhonicích na ulici Uhřiněveská. BSAuto patří mezi nejvýznamnější dealery značky Opel a Nissan v České republice. Zeptali jsme se obchodního ředitele pana Michalici: Proč BSAuto a dračí lodě?

Pane Michalico, co BSAuto připravuje na Pálavský festival dračích lodí? 

Na letošním Pálavském festivalu budeme prezentovat:

CROSSOVERY OPEL CROSSLAND X a GRANDLAND X a NISSANY NAVARA a QASHQAI. 
 


 

Co vás – jako jednoho z předních dealerů značek OPEL a NISSAN v ČR – inspirovalo k prezentaci na závodech dračích lodí?

Snažíme se vyhledávat zajímavé a netradiční způsoby prezentace našich aut a Pálavský festival toto očekávání naplňuje.

Proč by si člověk měl pořídit značku OPEL? 

Značka OPEL reprezentuje ideální mix spolehlivosti tradičního německého výrobce aut a atraktivního designu. To vše při nejvyšší míře bezpečnosti a hlavně za atraktivní cenu.

Proč by si člověk měl pořídit značku NISSAN?

Vozy NISSAN jsou vyhledávány našimi klienty zejména pro svoji osobitost a tradici vozidel s pohonem všech kol. V poslední době se NISSAN také stal lídrem na poli elektromobility.

 

Závody dračích lodí přitahují již několik let stále více sportovců i samotných diváků. Na závody míří jednotlivci i celé rodiny. Když byste měl vybrat jeden model pro muže či slečnu, které ještě nežijí rodinným životem a jeden vůz rodinného typu - které by to byly a proč?

Nabídka modelů u značky OPEL i NISSAN je natolik široká, že si vybere úplně každý. Potřeby, očekávání a touhy jsou natolik rozličné u každého jednoho klienta a nejde jakkoli zjenodušovat. Primárně jde o to, aby auto co nejlépe splnilo vaše potřeby a u nás k tomu získáte i radost z vynikajících jízdních vlasností a spokojenost, že jste udělal dobré rozhodnutí.

Děkuji Vám rozhovor a těšíme se na setkání v Pavlově.


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI